Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Βλάβη σε δημοτικό φωτισμό1306Βλάβη σε δημοτικό φωτισμό028/03/2018 11:08
Φύτευση δέντρων1562Φύτευση δέντρων012/09/2018 12:42
Ανοιχτό φρεάτιο ΕΥΑΘ1818Ανοιχτό φρεάτιο ΕΥΑΘ012/09/2018 11:59
Φυτευση δένδρων2074Φυτευση δένδρων025/02/2019 11:33
ΠΕΣΜΕΝΗ ΚΟΛΟΝΑ2330ΠΕΣΜΕΝΗ ΚΟΛΟΝΑ009/01/2019 12:17
μπάζα και μεγάλο πλαστικό2586μπάζα και μεγάλο πλαστικό028/03/2019 09:38
Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο2842Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο013/05/2019 10:41
Υποχώρηση οδοστρώματος3098Υποχώρηση οδοστρώματος005/06/2019 11:02
Χάλια κομμένα τα δέντρα3610Χάλια κομμένα τα δέντρα011/09/2019 07:35
Αναποτελεσματική αποκατάσταση φωτισμού4122Αναποτελεσματική αποκατάσταση φωτισμού019/11/2019 13:43
Κάδοι απορριμάτων έμπροσθεν 14 Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς4634Κάδοι απορριμάτων έμπροσθεν 14 Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς012/02/2020 10:51
Θέσεις στάσης για παράδοση-παραλαβή παιδιών του Π.Σ. Αριστοτέλη2075Θέσεις στάσης για παράδοση-παραλαβή παιδιών του Π.Σ. Αριστοτέλη030/10/2018 12:08
Δεν ανάβει η λάμπα στη κολόνα επί της Ανδρούτσου 21.2587Δεν ανάβει η λάμπα στη κολόνα επί της Ανδρούτσου 21.027/03/2019 08:21
Αποκατάσταση φωτισμού2843Αποκατάσταση φωτισμού022/05/2019 06:05
ΔΙΑΒΑΣΗ ΑΜΕΑ3099ΔΙΑΒΑΣΗ ΑΜΕΑ005/06/2019 11:05
Αποκομιδή κλαδιών3355Αποκομιδή κλαδιών012/08/2019 06:29
Κοπή - εκκαθάριση ξηραμενου δεντρου5403Κοπή - εκκαθάριση ξηραμενου δεντρου017/07/2020 11:29
Ογκωδη2076Ογκωδη005/12/2018 09:09
ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ2332ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ001/02/2019 14:08
Πλήρης έλλειψη ραμπών στην Νικολάου Πλαστήρα από την πλευρά των μαγαζιών2588Πλήρης έλλειψη ραμπών στην Νικολάου Πλαστήρα από την πλευρά των μαγαζιών 020/03/2019 11:59
Εμφανίζονται 181-200 από 2.708 αντικείμενα.