Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Σπασμένο δέντρο552Σπασμένο δέντρο004/07/2017 07:19
ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ553ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ110/08/2017 12:13
καθηζηση οδου Νικησ 2554καθηζηση οδου Νικησ 2031/01/2018 12:20
πεζόδρομος και παρκο σε άθλια κατάσταση555πεζόδρομος και παρκο σε άθλια κατάσταση123/03/2018 12:43
Πάρκα σέ Άθλια κατάσταση556Πάρκα σέ Άθλια κατάσταση119/07/2017 17:03
Πεζοδρόμιο και ραμπες558Πεζοδρόμιο και ραμπες004/05/2018 13:12
Κομμένα κλαδιά559Κομμένα κλαδιά027/07/2017 10:33
Τρύπα στο οδόστρωμα, στη συμβολή Μιχαλακοπούλου και Μιαούλη560Τρύπα στο οδόστρωμα, στη συμβολή Μιχαλακοπούλου και Μιαούλη005/07/2017 12:52
Παρατημένος καναπές σε πεζοδρόμιο561Παρατημένος καναπές σε πεζοδρόμιο006/07/2017 12:25
Αποκομιδή μεγάλων κλαδιών562Αποκομιδή μεγάλων κλαδιών027/07/2017 10:32
ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΜΙΣΟΥ563ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΜΙΣΟΥ418/07/2017 23:30
Κομμένο μεγάλο κλαδί δίπλα απο κάδους564Κομμένο μεγάλο κλαδί δίπλα απο κάδους010/08/2017 12:13
Αντικείμενα565Αντικείμενα027/07/2017 10:31
Ανεπαρκής φωτισμός566Ανεπαρκής φωτισμός011/07/2017 11:19
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες567Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες031/01/2018 09:21
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες568Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες008/11/2017 10:37
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες569Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες008/11/2017 10:28
Παρατημένα κλαδιά και κορμοί δέντρων570Παρατημένα κλαδιά και κορμοί δέντρων021/07/2017 14:37
Άδεια δενδροδόχος571Άδεια δενδροδόχος011/01/2018 14:06
Παρατημένα κλαδιά και μπάζα572Παρατημένα κλαδιά και μπάζα021/07/2017 14:38
Εμφανίζονται 181-200 από 3.062 αντικείμενα.