Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΈνα τεράστιο βουνό από κλαδιά και κορμούς δέντρων, βρίσκονται παρατημένα, χωρίς να ενημερώσει καιρό τώρα, κανείς για την αποκομιδή τους
Όνομα χρήστηΤάσος Χατζηνίκος
ΚατηγορίαΟγκώδη αντικείμενα
ΔιεύθυνσηΕλλησπόντου, 2-10, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε12 Ιουλ 2017, 11:12:25 π.μ.
Ενημερώθηκε21 Ιουλ 2017, 2:30:46 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Καθαριότητας

Διεύθυνση Καθαριότητας

(Υπάλληλος)
21 Ιουλ 2017 - 14:30
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
12 Ιουλ 2017 - 11:21
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα