Αρ.ΤίτλοςΔημιουργήθηκεΕνημερώθηκε 
     
Λακκούβα σε λεωφορειόδρομο521Λακκούβα σε λεωφορειόδρομο018/06/2017 10:3322/09/2017 12:48
Λακκούβα δίπλα από τον Ιερό Ναό Αγίου Παντελεήμονος522Λακκούβα δίπλα από τον Ιερό Ναό Αγίου Παντελεήμονος 018/06/2017 16:3422/09/2017 12:48
Έχει σκάσει ο δρόμος493Έχει σκάσει ο δρόμος009/06/2017 09:2922/09/2017 12:47
Λακκούβες επί του οδοστρώματος484Λακκούβες επί του οδοστρώματος005/06/2017 18:2222/09/2017 12:46
Κατεστραμμένο οδόστρωμα255Κατεστραμμένο οδόστρωμα106/04/2017 19:5622/09/2017 12:46
λακουβα254λακουβα006/04/2017 13:5522/09/2017 12:45
ΕΠΕΙΓΟΝ. Μεγάλκη τρύπα στη μέση του δρόμου667ΕΠΕΙΓΟΝ. Μεγάλκη τρύπα στη μέση του δρόμου030/08/2017 13:5622/09/2017 12:23
ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΓΙΑ ΑΤΥΧΗΜΑ686ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΓΙΑ ΑΤΥΧΗΜΑ 014/09/2017 09:5522/09/2017 12:22
Καθαρισμός χόρτα688Καθαρισμός χόρτα015/09/2017 15:1422/09/2017 11:58
Καθαρισμός ρέματος655Καθαρισμός ρέματος123/08/2017 21:1922/09/2017 11:43
Κάδοι Απορριμάτων624Κάδοι Απορριμάτων 028/07/2017 14:3422/09/2017 11:36
Σκουπιδοτοπος καλαμαριας622Σκουπιδοτοπος καλαμαριας028/07/2017 08:0622/09/2017 11:31
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο382Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο130/04/2017 11:2122/09/2017 09:54
Σπασμένες πλάκες πεζοδρομίου693Σπασμένες πλάκες πεζοδρομίου018/09/2017 19:1122/09/2017 09:36
Παρατιμενο αυτοκίνητο638Παρατιμενο αυτοκίνητο112/08/2017 20:0022/09/2017 08:52
Τοποθέτηση πινακιδας στο πάρκο687Τοποθέτηση πινακιδας στο πάρκο015/09/2017 14:5819/09/2017 14:12
παρτέρια δέντρων στο πεζοδρόμιο676παρτέρια δέντρων στο πεζοδρόμιο104/09/2017 09:2818/09/2017 08:09
Λιγη ασφαλτο και εδω689Λιγη ασφαλτο και εδω115/09/2017 20:2218/09/2017 06:58
Ακαθαρσίες σκύλων σε πεζόδρομο-κατοικημένη περιοχή523Ακαθαρσίες σκύλων σε πεζόδρομο-κατοικημένη περιοχή319/06/2017 20:3315/09/2017 14:59
Χαρακτηρισμένος πεζόδρομος σε άθλια κατάσταση524Χαρακτηρισμένος πεζόδρομος σε άθλια κατάσταση219/06/2017 20:4715/09/2017 12:54
Εμφανίζονται 181-200 από 430.