Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Σκουπίδια στο δρόμο4574Σκουπίδια στο δρόμο117/01/2020 18:19
Καθαρισμός πευκοφυτου χώρου επι της οδού Σωκράτους (διασταύρωση με οδό Διός).4512Καθαρισμός πευκοφυτου χώρου επι της οδού Σωκράτους (διασταύρωση με οδό Διός).310/01/2020 05:34
Καθαρισμός χώρου επι της οδού Σωκράτους4510Καθαρισμός χώρου επι της οδού Σωκράτους009/01/2020 08:27
Επισκευη πεζοδρομιων στην Κερασουντος4473Επισκευη πεζοδρομιων στην Κερασουντος405/03/2020 21:25
ΒΟΥΛΩΜΕΝΟ ΦΡΕΑΤΙΟ4264ΒΟΥΛΩΜΕΝΟ ΦΡΕΑΤΙΟ016/12/2019 07:39
ΑΠΕΡΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ?4259ΑΠΕΡΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ?016/12/2019 07:33
Μια απο τα ιδια.....4225Μια απο τα ιδια.....003/12/2019 07:17
Μια απο τα ιδια.....4224Μια απο τα ιδια.....003/12/2019 07:17
ΚΛΕΦΤΕΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ4178ΚΛΕΦΤΕΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ027/11/2019 07:50
Υπηρεσία καθαριότητας4158Υπηρεσία καθαριότητας022/11/2019 07:22
Ανακατασκευή τοιχίων θέσεων κάδων4106Ανακατασκευή τοιχίων θέσεων κάδων011/11/2019 08:12
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΔΡΟΜΩΝ4054ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΔΡΟΜΩΝ004/11/2019 13:45
Βρώμικοι κάδοι εστία μόλυνσης4011Βρώμικοι κάδοι εστία μόλυνσης029/10/2019 07:27
Καθαριότητα πλησίον κάδων3998Καθαριότητα πλησίον κάδων122/10/2019 21:39
Παρατημένο κουφάρι γάτας.3953Παρατημένο κουφάρι γάτας.017/10/2019 08:43
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΟΤΣΗ3684ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΟΤΣΗ026/09/2019 07:21
ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΝΗ3673ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΝΗ125/09/2019 09:12
Παραλία Ν. Κρηνης3597Παραλία Ν. Κρηνης109/09/2019 10:59
ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ3549ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ 004/09/2019 08:02
Καθαρισμός κάδων3516Καθαρισμός κάδων028/08/2019 07:21
Εμφανίζονται 41-60 από 1.211 αντικείμενα.