Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Πεζοδρόμιο αδ.κοραη 12068Πεζοδρόμιο αδ.κοραη 1229/10/2018 22:58
Επικίνδυνα αδέσποτα3348Επικίνδυνα αδέσποτα208/12/2019 21:52
Προσβασιμότητα πεζοδρομίου4116Προσβασιμότητα πεζοδρομίου1327/05/2020 21:12
Αναφορές5652Αναφορές020/10/2020 07:33
Μαγαζί/γραφείο έχει αλλάξει χρήση σε υπόγειο γκαράζ και το έχει γεμίσει εύλεκτα υλικά.2069Μαγαζί/γραφείο έχει αλλάξει χρήση σε υπόγειο γκαράζ και το έχει γεμίσει εύλεκτα υλικά.018/12/2018 18:27
Οδός Λευκωσίας, Καταργημένο Πεζοδρόμιο ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ2325Οδός Λευκωσίας, Καταργημένο Πεζοδρόμιο ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ208/03/2019 04:31
Παρεμπόδιση διέλευσης πεζών3349Παρεμπόδιση διέλευσης πεζών229/08/2019 20:41
Παιδική χαρά στην πλατεία Μάνου Κατράκη3605Παιδική χαρά στην πλατεία Μάνου Κατράκη110/06/2020 08:51
Βάψιμο κάγκελων4117Βάψιμο κάγκελων526/03/2020 18:23
Βρώμικοι κάδοι πεταμένα σκουπίδια4885Βρώμικοι κάδοι πεταμένα σκουπίδια031/03/2020 07:30
ΑΔΕΣΠΟΤΑ   ΖΩΑ5397ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΖΩΑ127/07/2020 14:13
Τοποθέτηση κολονακια1814Τοποθέτηση κολονακια225/01/2019 14:37
Κακοτεχνίες και έλλειψη ραμπών2326Κακοτεχνίες και έλλειψη ραμπών 326/09/2019 01:41
Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο2582Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο019/03/2019 10:14
Επικίνδυνη Διασταύρωση Χαλδίας - Ιασονίδου3606Επικίνδυνη Διασταύρωση Χαλδίας - Ιασονίδου 009/09/2019 10:53
Λακκούβα4374Λακκούβα023/12/2019 07:32
Σκουπίδια και μολυσμένος δρόμος4886Σκουπίδια και μολυσμένος δρόμος030/03/2020 12:34
Επικίνδυνο δεντρο5654Επικίνδυνο δεντρο020/10/2020 10:21
Επικίνδυνα κ ακατάλληλα κάγκελα δίπλα σε παιδική χαρά2839Επικίνδυνα κ ακατάλληλα κάγκελα δίπλα σε παιδική χαρά013/05/2019 13:54
Σπασμένα  Πλακακια σε πεζοδρόμιο3607Σπασμένα Πλακακια σε πεζοδρόμιο009/09/2019 12:39
Εμφανίζονται 101-120 από 1.143 αντικείμενα.