Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Αναποδα τοποθετημενη σημαια5680Αναποδα τοποθετημενη σημαια 129/10/2020 23:42
ΑΝΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ5341ΑΝΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ310/06/2020 02:20
Αναφορές5652Αναφορές020/10/2020 07:33
Αναφορές "σε εξέλιξη"5399Αναφορές "σε εξέλιξη"127/06/2020 11:25
Αναφορές χωρίς ενημέρωση σχετικά με την διεπεραίωση1689Αναφορές χωρίς ενημέρωση σχετικά με την διεπεραίωση 115/02/2019 16:25
Ανεκμετάλλευτος χώρος1593Ανεκμετάλλευτος χώρος102/03/2019 16:11
Ανέλκυση βυθισμένης βάρκας4432Ανέλκυση βυθισμένης βάρκας1112/06/2020 10:44
Ανεπαρκείς κάδοι απορριμμάτων5042Ανεπαρκείς κάδοι απορριμμάτων 105/05/2020 10:36
ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ5210ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ502/06/2020 14:52
Ανισόπεδο πεζοδρόμιο1732Ανισόπεδο πεζοδρόμιο118/12/2018 22:36
Ανοιχτα γηπεδα μπασκετ5068Ανοιχτα γηπεδα μπασκετ327/05/2020 21:11
Ανομία κοιμητηρίου4535Ανομία κοιμητηρίου115/01/2020 23:58
Αντικατάσταση κάδου5045Αντικατάσταση κάδου005/05/2020 10:34
Αντικατάσταση κάδου5049Αντικατάσταση κάδου005/05/2020 10:30
αντικατασταση καδου απορρηματων5745αντικατασταση καδου απορρηματων025/11/2020 12:32
Αντικατάσταση καδου και τοποθετηση εκτος διαβασης5829Αντικατάσταση καδου και τοποθετηση εκτος διαβασης022/01/2021 07:47
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΗΡΩΝ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ5420ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΗΡΩΝ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ122/07/2020 17:33
Αντικείμενα στο πεζοδρόμιο2954Αντικείμενα στο πεζοδρόμιο025/05/2019 13:05
Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο1730Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο304/02/2019 13:28
Ανύπαρκτος ηλεκτροφωτισμός5529Ανύπαρκτος ηλεκτροφωτισμός008/09/2020 07:28
Εμφανίζονται 61-80 από 1.153 αντικείμενα.