Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Μονοδρόμηση οδών5850Μονοδρόμηση οδών003/02/2021 07:37
Πλήρης απουσία φωτισμού Γ. Μαύρου5849Πλήρης απουσία φωτισμού Γ. Μαύρου 003/02/2021 07:40
Επικίνδυνη διασταύρωση5846Επικίνδυνη διασταύρωση108/02/2021 18:27
Κολώνα ΔΕΗ5845Κολώνα ΔΕΗ108/02/2021 18:27
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ - ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ58447ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ - ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ722/02/2021 18:54
1 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΟ ΑΣΦΑΛΤΟΣ58431 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΟ ΑΣΦΑΛΤΟΣ305/02/2021 00:21
Προβλήματα με νέες λάμπες φωτισμού5842Προβλήματα με νέες λάμπες φωτισμού328/01/2021 15:35
Να τοποθετηθούν αμεσα κάδοι απορριμάτων και ανακυκλωσης και να γίνει αλλαγή στους υπαρχοντες...5841Να τοποθετηθούν αμεσα κάδοι απορριμάτων και ανακυκλωσης και να γίνει αλλαγή στους υπαρχοντες...305/02/2021 00:21
Αξιοποίηση εγκαταλελειμμένων κτισμάτων - οικοπέδου5840Αξιοποίηση εγκαταλελειμμένων κτισμάτων - οικοπέδου524/02/2021 12:08
Καθαρισμός περιοχής - αποκομιδή κλαδιών5839Καθαρισμός περιοχής - αποκομιδή κλαδιών405/02/2021 00:21
κολωνακια5838κολωνακια126/01/2021 13:49
Βελτίωση πεζοδρομίου γύρω από το 7° Δημοτικό σχολείο Βότση5837Βελτίωση πεζοδρομίου γύρω από το 7° Δημοτικό σχολείο Βότση505/02/2021 00:21
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ_ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ58367ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ_ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ608/02/2021 09:31
Κατασκευή πεζοδρομίου5834Κατασκευή πεζοδρομίου305/02/2021 00:21
Μπασκετα στο 4ο-5ο λυκειο5832Μπασκετα στο 4ο-5ο λυκειο125/01/2021 07:27
Καμμένη λάμπα5831Καμμένη λάμπα124/01/2021 16:39
Χαλασμένα φαναρια5830Χαλασμένα φαναρια022/01/2021 07:46
Λαμπα καμενη 2 μηνες5828Λαμπα καμενη 2 μηνες022/01/2021 07:48
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΠΑΡΚΟΥ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗ -ΛΙΑΝΙΔΗ5827ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΠΑΡΚΟΥ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗ -ΛΙΑΝΙΔΗ322/01/2021 14:01
Αποκατάσταση φωτισμού5826Αποκατάσταση φωτισμού420/01/2021 16:54
Εμφανίζονται 61-80 από 1.217 αντικείμενα.