Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Παρεμπόδιση πεζών2593Παρεμπόδιση πεζών021/03/2019 12:58
Λακούβα3530Λακούβα028/08/2019 07:39
Φωτισμος5595Φωτισμος 103/10/2020 07:30
Επανατοποθετηση κολωνακιων5597Επανατοποθετηση κολωνακιων101/10/2020 08:03
Χαλασμένο δάπεδο και αντικατάσταση τσουλήθρας3457Χαλασμένο δάπεδο και αντικατάσταση τσουλήθρας216/08/2019 19:51
Κολωνακια στη Θουκυδιδου3995Κολωνακια στη Θουκυδιδου304/02/2020 18:02
Πάρκο Κηφισιάς2850Πάρκο Κηφισιάς830/10/2019 12:05
Εγκατάλειψη σκύλου σε μπαλκόνι4624Εγκατάλειψη σκύλου σε μπαλκόνι 127/01/2020 09:38
ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ5325ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ004/06/2020 07:14
Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο μπροστά σε ράμπα αναπήρων5017Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο μπροστά σε ράμπα αναπήρων005/05/2020 10:38
Πάρκο Κηφισιάς2795Πάρκο Κηφισιάς618/05/2019 04:00
Δενροφύτευση3843Δενροφύτευση127/02/2020 14:51
Επικίνδυνη διασταύρωση5846Επικίνδυνη διασταύρωση108/02/2021 18:27
Καθαρισμός πεζοδρομίου.5010Καθαρισμός πεζοδρομίου.029/04/2020 07:21
ΜΟΛΥΝΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ5883ΜΟΛΥΝΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ624/02/2021 12:02
Κολωνακια4254Κολωνακια204/02/2020 17:48
ΜΠΑΖΑ4873ΜΠΑΖΑ127/03/2020 07:30
Κολωνακια στη Σολωμου3994Κολωνακια στη Σολωμου304/02/2020 17:49
Κολώνα ΔΕΗ5845Κολώνα ΔΕΗ108/02/2021 18:27
Αποξήλωση παράνομων και αντικανονικών κώνων σε κοινόχρηστο δρόμο του Βυζαντίου2861Αποξήλωση παράνομων και αντικανονικών κώνων σε κοινόχρηστο δρόμο του Βυζαντίου017/05/2019 08:10
Εμφανίζονται 41-60 από 1.217 αντικείμενα.