Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Κομμένα κλαδια3631Κομμένα κλαδια116/09/2019 23:08
εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα4143εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα019/11/2019 07:26
Κενες δενδρουποδοχες5423Κενες δενδρουποδοχες116/07/2020 12:52
Καταπάτηση δημόσιου χώρου3120Καταπάτηση δημόσιου χώρου116/06/2019 13:42
Παγκάκια -  2ο μέρος3376Παγκάκια - 2ο μέρος008/08/2019 07:36
Κλαδεμα δεντρου που κρυβει ταμπελα5168Κλαδεμα δεντρου που κρυβει ταμπελα112/05/2020 17:16
Κλάδεμα επικίνδυνων δέντρων5424Κλάδεμα επικίνδυνων δέντρων207/07/2020 15:58
Αναποδα τοποθετημενη σημαια5680Αναποδα τοποθετημενη σημαια 129/10/2020 23:42
Παλατάκι3377Παλατάκι102/09/2019 08:12
Αναγραφή συνθημάτων σε τοίχους του 14ου Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς3633Αναγραφή συνθημάτων σε τοίχους του 14ου Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς017/09/2019 07:31
Τσιμεντένια Βάση με ομπρέλα παγίδα για τους περαστικούς στην μέση πεζοδρομίου4657Τσιμεντένια Βάση με ομπρέλα παγίδα για τους περαστικούς στην μέση πεζοδρομίου102/02/2020 12:29
Κόψιμο πρασίνου είναι υπερβολικά ψηλο4913Κόψιμο πρασίνου είναι υπερβολικά ψηλο008/04/2020 11:21
Πρόβλημα στο οδοστρωμα5169Πρόβλημα στο οδοστρωμα327/05/2020 21:11
Απροσπέλαστο πεζοδρόμιο5681Απροσπέλαστο πεζοδρόμιο303/11/2020 11:57
Καθίζηση δίπλα στην είσοδο του 14 Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς.3634Καθίζηση δίπλα στην είσοδο του 14 Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς.224/09/2019 10:30
Αχρηστη πινακιδα4146Αχρηστη πινακιδα204/02/2020 17:54
Κενες δενδροδοχοι4914Κενες δενδροδοχοι123/05/2020 20:25
Πρόβλημα στο πλακόστρωτο  στον πεζόδρομο της Καλαμαριάς5170Πρόβλημα στο πλακόστρωτο στον πεζόδρομο της Καλαμαριάς 427/05/2020 21:10
απομακρυνση καδου επι της Τσιγγιριδου 5 με 75426απομακρυνση καδου επι της Τσιγγιριδου 5 με 7109/07/2020 09:56
Σκηνές_κατασκηνωτές5682Σκηνές_κατασκηνωτές329/10/2020 18:29
Εμφανίζονται 261-280 από 1.225 αντικείμενα.