Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Κακή κατάσταση στο οδόστρωμα4492Κακή κατάσταση στο οδόστρωμα315/01/2020 03:02
Είναι αυτό πεζοδρόμιο;2504Είναι αυτό πεζοδρόμιο;323/02/2019 03:11
Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο εδώ και μήνες!3663Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο εδώ και μήνες!223/09/2019 10:45
Εγκαταλελειμμενα οχηματα5629Εγκαταλελειμμενα οχηματα113/10/2020 09:52
καδοι απορριματων4240καδοι απορριματων109/12/2019 19:57
Άθλος του Ηρακλή2569Άθλος του Ηρακλή219/03/2019 09:51
Καθαρισμός χόρτων σε οικόπεδο3540Καθαρισμός χόρτων σε οικόπεδο104/09/2019 08:04
Πολύ Επικυνδυνος δρόμος1983Πολύ Επικυνδυνος δρόμος319/12/2018 07:54
Παρεμπόδιση ορατότητας εξαιτίας κάδων!5413Παρεμπόδιση ορατότητας εξαιτίας κάδων!002/07/2020 07:41
Ανανεωση αναφορας 19834805Ανανεωση αναφορας 1983110/03/2020 13:56
Παράνομη κατάληψη πεζοδρομίου!3664Παράνομη κατάληψη πεζοδρομίου!222/10/2019 00:10
Πάρκιγκ στο ρεμεντζο5086Πάρκιγκ στο ρεμεντζο111/05/2020 13:44
Σκουπιδια5677Σκουπιδια129/10/2020 21:03
Απαραδεκτη κατασταση εχουν γινει τα παρκα πιστες4917Απαραδεκτη κατασταση εχουν γινει τα παρκα πιστες 111/04/2020 18:05
Καδοι4933Καδοι013/04/2020 07:18
Έλλειψη καθαριότητας5790Έλλειψη καθαριότητας004/01/2021 07:50
Sos! Επικίνδυνες λακούβες!!5809Sos! Επικίνδυνες λακούβες!! 013/01/2021 07:55
Τοποθετηση 2 σειρων πλακων πεζοδρομιου1635Τοποθετηση 2 σειρων πλακων πεζοδρομιου120/02/2019 01:32
Χωρις φως ολοκληρη η αλανα5823Χωρις φως ολοκληρη η αλανα 119/01/2021 22:53
Πλήρης έλλειψη ραμπών στην Νικολάου Πλαστήρα από την πλευρά των μαγαζιών2588Πλήρης έλλειψη ραμπών στην Νικολάου Πλαστήρα από την πλευρά των μαγαζιών 020/03/2019 11:59
Εμφανίζονται 221-240 από 1.211 αντικείμενα.