Αρ.ΤίτλοςΔημιουργήθηκεΕνημερώθηκε 
     
Σκουπίδια σε πάρκο και χύμα διπλα σε κάδους4515Σκουπίδια σε πάρκο και χύμα διπλα σε κάδους307/01/2020 23:3717/01/2020 18:21
Βουλωμένο φρεάτιο4566Βουλωμένο φρεάτιο115/01/2020 13:2717/01/2020 18:20
Σκουπίδια στο δρόμο4574Σκουπίδια στο δρόμο116/01/2020 17:0917/01/2020 18:19
Εστία μόλυνσης4592Εστία μόλυνσης117/01/2020 10:1617/01/2020 18:19
Επικινδινα νερα4518Επικινδινα νερα 008/01/2020 17:5117/01/2020 12:34
Τραγικη Κατασταση πεζοδρομιου4572Τραγικη Κατασταση πεζοδρομιου016/01/2020 15:4817/01/2020 07:12
ΛΑΚΟΥΒΑ ΧΑΝΤΑΚΙ4567ΛΑΚΟΥΒΑ ΧΑΝΤΑΚΙ015/01/2020 15:2616/01/2020 07:41
Πρόβλημα σε ανελκυστήρες4569Πρόβλημα σε ανελκυστήρες015/01/2020 23:0116/01/2020 07:37
Ανομία κοιμητηρίου4535Ανομία κοιμητηρίου113/01/2020 16:3315/01/2020 23:58
Κατεστραμμένο κάγκελο4529Κατεστραμμένο κάγκελο111/01/2020 18:4015/01/2020 22:50
Βουλωμένο φρεάτιο4537Βουλωμένο φρεάτιο015/01/2020 09:0715/01/2020 11:54
Κακή κατάσταση στο οδόστρωμα4492Κακή κατάσταση στο οδόστρωμα304/01/2020 17:2215/01/2020 03:02
Απουσία Ραμπών επί της Περικλέους2169Απουσία Ραμπών επί της Περικλέους616/11/2018 21:3415/01/2020 02:22
Μεγάλη τρύπα στην Σαράφη γωνία με Γ.Δαμασκηνού4218Μεγάλη τρύπα στην Σαράφη γωνία με Γ.Δαμασκηνού401/12/2019 17:2612/01/2020 19:04
Βουλωμένα φρεάτια ομβρίων υδάτων3853Βουλωμένα φρεάτια ομβρίων υδάτων103/10/2019 23:0311/01/2020 16:40
Καθαρισμός πευκοφυτου χώρου επι της οδού Σωκράτους (διασταύρωση με οδό Διός).4512Καθαρισμός πευκοφυτου χώρου επι της οδού Σωκράτους (διασταύρωση με οδό Διός).306/01/2020 13:0810/01/2020 05:34
Καυκάσου 614476Καυκάσου 61004/01/2020 04:5909/01/2020 08:28
Καθαρισμός χώρου επι της οδού Σωκράτους4510Καθαρισμός χώρου επι της οδού Σωκράτους006/01/2020 13:0009/01/2020 08:27
Δρόμος με πρόβλημα, λόγω φυσικού αερίου4514Δρόμος με πρόβλημα, λόγω φυσικού αερίου107/01/2020 21:4109/01/2020 08:26
Υπερβολική φασαρία4431Υπερβολική φασαρία128/12/2019 10:0907/01/2020 23:32
Εμφανίζονται 181-200 από 639 αντικείμενα.