Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΠαιδική Χαρά οδού Σοφούλη υπάρχει ξεραμενος φοίνικας θελη κοψημο και πεταμένα κλαδιά sos γιατί πεζουν παιδιά ευχαριστώ.
Όνομα χρήστηΚυριακος Μαυριδης
ΚατηγορίαΔέντρα & θάμνοι
ΔιεύθυνσηΘεμιστοκλή Σοφούλη 82-84, Καλαμαριά 551 31, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε10 Οκτ 2017, 12:29:00 μ.μ.
Ενημερώθηκε15 Οκτ 2017, 8:49:51 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πρασίνου

Διεύθυνση Πρασίνου

(Υπάλληλος)
13 Οκτ 2017 - 12:48
Έγινε κλάδεμα του Φοίνικα, αποκομιδή των κλαδιών και καθαριότητα στην παιδική χαρά.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
10 Οκτ 2017 - 13:25
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα