Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΚάποιοι απο τους συνδημότες μας άφησαν χόρτα,κλαδιά και μπάζα Καλίδου με Χρυσουπόλεως γωνία για να μας ταλαιπωρούν.Δεν υπάρχει πρόσβαση στο πεζοδρόμιο και η θέα είναι αντιαισθητική.
Όνομα χρήστηΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΆΔΗΣ
ΚατηγορίαΜόλυνση του περιβάλλοντος
ΔιεύθυνσηΧρυσουπόλεως, 1-11, Καλαμαριά, 551 31, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε19 Σεπ 2017, 9:19:04 π.μ.
Ενημερώθηκε12 Οκτ 2017, 2:49:16 μ.μ.
Χόρτα και μπάζα.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Καθαριότητας

Διεύθυνση Καθαριότητας

(Υπάλληλος)
12 Οκτ 2017 - 14:49
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
19 Σεπ 2017 - 10:13
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα