Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΜουδανίων και Ταξιαρχών γωνία, από την πλευρά της πρώτης, το πεζοδρόμιο είναι γεμάτο από άμμο, κάτι που το καθιστά μη προσβάσιμο. Πιθανότατα η άμμος να προέκυψε από εργασία κάποιας υπηρεσίας.
Όνομα χρήστηΤάσος Χατζηνίκος
ΚατηγορίαΚαθαριότητα δρόμων
ΔιεύθυνσηΜουδανιών, 22-34, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε22 Αυγ 2017, 2:14:40 μ.μ.
Ενημερώθηκε3 Οκτ 2017, 6:45:41 π.μ.
Πεζοδρόμιο γεμάτο άμμο

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
03 Οκτ 2017 - 06:45
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
23 Αυγ 2017 - 07:08
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα