Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΣτην διασταύρωση των οδών Αριστείδου και Ταταούλων πρέπει άμεσα να τοποθετηθεί πινακίδα STOP γιατί γίνονται διαρκώς τρακαρίσματα !!!
Όνομα χρήστηΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΡΑ
ΚατηγορίαΟδοσήμανση
ΔιεύθυνσηΑριστείδου 31, Καλαμαριά 551 33, Ελλάδα (διασταύρωση Αριστείδου & Ταταούλων)
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε31 Ιουλ 2017, 2:18:17 μ.μ.
Ενημερώθηκε3 Οκτ 2017, 11:51:45 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
03 Οκτ 2017 - 11:51
Ο συγκεκριμένος κόμβος (όπως και άλλα σημεία της ευρύτερης περιοχής του Δήμου) θα αντιμετωπιστεί συνολικά γιατί αποτελεί κυκλοφοριακή ρύθμιση που εγκρίνεται από την Αποκεντρωμένη Δίοικηση Μακεδονίας - Θράκης.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
31 Ιουλ 2017 - 14:24
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα