Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 4
ΠεριγραφήΑκρβώς μετά το κυβερνείο, πηγαίνοντας προς Αρετσού, λείπουν 7 πασαλάκια με αποτέλεσμα να μπαίνουν αυτοκίνητα, κάτω από τα πεύκα και να ερωτεύοννται πετώντας χαρτιά και προφυλακτικά όπου να είναι.Άλλοι κυρίως ταξί αφοδεύουν και ουρούν με αποτέλεσμα να βρωμοκοπάει.
Σας παρακαλώ για την επανατοποθέτησή τους -,πασαλάκια- και καθαρισμό του χώρου.
Ευχαριστώ.
Όνομα χρήστηΣτυλιανός Χατζημιχαηλίδης
ΚατηγορίαΑυτοψία
ΔιεύθυνσηΘεμιστοκλή Σοφούλη 131, Καλαμαριά 551 31, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε15 Ιουλ 2017, 5:11:36 μ.μ.
Ενημερώθηκε21 Νοε 2017, 11:53:35 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Αναστάσιος Στράντζας

Αναστάσιος Στράντζας

(Χρήστης)
13 Σεπ 2017 - 11:57
Φύγανε κιόλας

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
25 Ιουλ 2017 - 11:03
Έχει προγραμματιστεί η επανατοποθέτηση τους στο αμέσως πρσεχές διάστημα.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
17 Ιουλ 2017 - 10:26
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα