Επιβεβαίωση αναφοράς | Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1 |
Περιγραφή | Σε ανυποπτο χρονο απομακρύνθηκε πάλι ο πράσινος κάδος απορριμάτων έξω από τξν Τσιγγιρίδου 5 με 7. Μεταφέρθηκε πιο πάνω στην διασταύρωση με Βουλγαροκτόνου, που ηδη υπάρχουν κάδοι. Αυτό συμβαίνει συνέχεια. Έχει παρατηρηθεί επίσης οτι πολλές φορες τον σφραγίζουν για να μην τον χρησιμοποιούμε. Η απομάκρυνση του κάδου ειναι συνηθες δυστυχως φαινομενο. Ο ιδιοκτήτης του πρωτου οροφου της οικοδομης Τσιγγιριδου 7, δημιουργει συνέχεια φασαριες διοτι τον ενοχλει η μυρωδια και υποστηριζει οτι τον απομακρυνει τον καδο διοτι δεν μπορει να απολαυσεο το μπαλκονι του. ΣΑΣ ΕΦΙΣΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΔΟ ΑΛΛΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ. Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΠΥΚΝΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΑΝΑΠΤΥΣΣΟΥΝ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΡΑΞΕΤΕ ΑΜΕΣΑ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ. |
Χρήστης | Ευαγγελια Χατζηαργυριου |
Κατηγορία | Γενικά παράπονα |
Διεύθυνση | Τσιγγιρίδου Χρίστου 4a, 551 33, Καλαμαριά, Ελλάδα |
Κατάσταση | Κλειστή |
Προβολή | Δημόσια |
Δημιουργήθηκε | 9 Ιουλ 2020, 9:45:42 π.μ. |
Ενημερώθηκε | 6 Ιουν 2022, 8:34:30 π.μ. |
---|
Επόπτης
Διεύθυνση Καθαριότητας
(Επόπτης)