Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΔύο μεγάλες σακούλες με μπάζα εινα παρατημενες στην άκρη του δρόμου εδώ και μια εβδομάδα.
Όνομα χρήστηAnna Tsouralaki
ΚατηγορίαΟγκώδη αντικείμενα
ΔιεύθυνσηΒΡΥΑΝΤΟΣ 22 Καλαμαριά
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε8 Ιουν 2017, 10:27:34 π.μ.
Ενημερώθηκε27 Ιουλ 2017, 10:24:00 π.μ.
Παρατημένα μπαζα

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Καθαριότητας

Διεύθυνση Καθαριότητας

(Υπάλληλος)
27 Ιουλ 2017 - 10:24
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Anna Tsouralaki

Anna Tsouralaki

(Χρήστης)
26 Ιουλ 2017 - 08:03
2 μήνες μετά και τα μπάζα είναι ακόμα εκεί!!!!!

Σε εξέλιξη
Διεύθυνση Καθαριότητας

Διεύθυνση Καθαριότητας

(Υπάλληλος)
08 Ιουν 2017 - 10:45
Ξεκίνησε η διαδικασία επίλυσης της αναφοράς από τις υπηρεσίες του Δήμου.

Σε εξέλιξη