Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΚαδος χωρις καπακι Ιουστινιανου με Σολωμου. Παρακαλω για την αμεση αντικατασταση του. Λογω της καταστασης που επικρατει ειναι επιβεβλημενη η αντικατασταση του
Όνομα χρήστηmp pm
ΚατηγορίαΚαθαριότητα οδών - πεζοδρομίων
Διεύθυνση4 Ιουστινιανού, Καλαμαριά, 551 34, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε25 Μαρ 2020, 9:48:40 μ.μ.
Ενημερώθηκε26 Μαρ 2020, 11:19:34 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
26 Μαρ 2020 - 07:24
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα