Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 5
ΠεριγραφήΑριστερά από την οικοδομή και μπαίνοντας στο Κόδρα ανάμεσα στα δέντρα πάρα μα πάρα πολλά σκουπίδια, μέχρι και σκηνή παρατημένη.
Διώξαμε τα αδέσποτα αλλά τα δίποδα που κυκλοφορού και διαμένουν γενικά σε όλους τους χω΄ρους του κόδρα , το έχουν μετατρέψει, σε χωματερή. Κάντε επιτέλους κάτι.
Ευχαριστώ
Όνομα χρήστηΣτυλιανός Χατζημιχαηλίδης
ΚατηγορίαΑυτοψία
ΔιεύθυνσηΝικ. Πλαστήρα 1, Καλαμαριά 551 31, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε25 Μαρ 2020, 3:25:52 μ.μ.
Ενημερώθηκε26 Μαρ 2020, 11:18:33 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
26 Μαρ 2020 - 07:25
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα