Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΝα τοποθετηθουν κολωνακια επι της Κηφισιας στη γωνια με Ιουστινιανου
ΚατηγορίαΚυκλοφοριακά θέματα
ΔιεύθυνσηΙουστινιανου
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε24 Μαρ 2020, 5:28:41 μ.μ.
Ενημερώθηκε26 Μαρ 2020, 11:18:57 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
26 Μαρ 2020 - 07:27
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα