Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΠασαλιδη 137 κοπηκε ξερο δεντρο πριν απο περιπου 2-3 μηνες. Παρακαλω για απομακρυνση του πρεμνου κ για τοποθετηση νεου δεντρου
Όνομα χρήστηmp pm
ΚατηγορίαΔέντρα & θάμνοι
Διεύθυνση135 Ιωάννη Πασαλίδη, Καλαμαριά, 551 33, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε24 Μαρ 2020, 5:22:05 μ.μ.
Ενημερώθηκε26 Μαρ 2020, 11:19:05 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
26 Μαρ 2020 - 07:27
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα