Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 5
ΠεριγραφήΠαρακαλω να καθαριστει η ακτη απο τον Χαμοδρακα εως κ το δημοτικο αναψυκτηριο. Η κατασταση ειναι τραγικη με πεταμενα λαστιχα αυτοκινητων ψοφια ζωα καλυμμενα απο φυκια κ οτι αλλου τυπου σκουπιδια μπορειτε να φανταστειτε. Ο καθαρισμος εκτος απο "χερια" χρειαζεται κ εκσκαφεα. Πραξτε τα δεοντα για το παραμελημενο παραλιακο μετωπο
Όνομα χρήστηmp pm
ΚατηγορίαΜόλυνση του περιβάλλοντος
Διεύθυνση13 Γαγγύλη Μανώλη, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε21 Μαρ 2020, 4:03:39 μ.μ.
Ενημερώθηκε26 Μαρ 2020, 7:29:43 μ.μ.
Καθαρισμος ακτης

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
23 Μαρ 2020 - 07:37
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα