Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 5
ΠεριγραφήΠαρακαλω να βγουν οι υδροφορες του δημου λογω της καταστασης να πλενουν δρομους και πεζοδρομια τουλαχιστον στους κεντρικους δρομους κ πλατειες του Δημου μας. Οσον αφορα την προηγουμενη αναφορα μου σχετικα με το πλυντηριο καδων ελπιζω ο Δημος να εχει συναψει σχετικη συμβαση για την αποθεση των λυματων των αυτοκινουμενων πλυντηριων. Κ αν οχι ας προβει σε απευθειας αναθεση
ΚατηγορίαΑντιμετώπιση έκτακτων αναγκών
Διεύθυνση58 Κομνηνών, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε14 Μαρ 2020, 8:25:23 μ.μ.
Ενημερώθηκε28 Μαρ 2020, 4:04:03 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
16 Μαρ 2020 - 07:48
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα