Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 8
ΠεριγραφήΛογω της καταστασης που επικρατει θεωρω σωστο να ξαναβγουν τα πλυντηρια καδων σκουπιδιων κ ανακυκλωσης οπως βγαιναν παλαιοτερα. Μιας κ οι περισσοτεροι καδοι εχουν προβλημα στο λεβιε κ ο κοσμος τους ανοιγει με τα χερια.
ΚατηγορίαΑντιμετώπιση έκτακτων αναγκών
Διεύθυνση58 Κομνηνών, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε13 Μαρ 2020, 12:08:08 μ.μ.
Ενημερώθηκε28 Μαρ 2020, 4:03:59 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
13 Μαρ 2020 - 12:12
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα