Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΚλαδεμα δεντρου,στη Μεγ. Αλεξανδρου μετα τη Καλαντιδου προς την Ανδριανουπολεως, τα κλαδια του οποιου κρεμονται πανω απο τα καλωδια της ΔΕΗ. Κλαδευτηκε ολος ο δρομος κ εμεινε μονο αυτο κ ενα ακομα στη γωνια Μεγ. Αλεξανδρου με Ελ. Βενιζελου πανω απο τη διαβαση το οποιο κλεινει τη κωλωνα φωτισμου
ΚατηγορίαΔέντρα & θάμνοι
Διεύθυνση11 Μεγάλου Αλεξάνδρου, Καλαμαριά, 551 33, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε12 Μαρ 2020, 4:32:53 μ.μ.
Ενημερώθηκε24 Μαρ 2020, 5:23:11 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
13 Μαρ 2020 - 07:42
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα