Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 4
ΠεριγραφήΗ κατάσταση με τα σκουπίδια και ειδικότερα με την καθαριότητα και απολύμανση των κάδων, όπως και των σημείων όπου αυτοί βρίσκονται, δεν έχει αλλάξει καθόλου, παρά τις επαναλαμβανόμενες συστάσεις. Απαιτείται η καθαριότητα και απολύμανση του σημείου, καθώς βρίσκεται μπροστά σε είσοδο του ναού, απ' όπου διέρχονται και πατούν άνθρωποι. Πρέπει άμεσα, και σε πολλά σημεία του Δήμου να πραγματοποιούνται τακτικά καθαρισμοί από σκουπίδια και υπολείμματα κάδων (σχετικές φωτογραφίες).
Όνομα χρήστηΙ.Ν. Aγίου Ιωάννου Προδρόμου Καλαμαριάς
ΚατηγορίαΚαθαριότητα οδών - πεζοδρομίων
ΔιεύθυνσηΙωάννη Πασαλίδη 15, Καλαμαριά 551 32
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε27 Φεβ 2020, 12:31:42 μ.μ.
Ενημερώθηκε28 Μαρ 2020, 4:04:08 μ.μ.
Απολύμανση - καθαρισμός
Απολύμανση - καθαρισμός

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
27 Φεβ 2020 - 12:37
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα