Toggle navigation
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αρχή
Αναφορές
Βρώμικοι κάδοι καθώς και η περιοχή γύρω και κάτω από αυτούς
Αρ. 4656: Βρώμικοι κάδοι καθώς και η περιοχή γύρω και κάτω από αυτούς
Επιβεβαίωση αναφοράς
Σύνολο επιβεβαιώσεων:
1
Παρακαλώ συνδεθείτε για να επιβεβαιώσετε
Περιγραφή
Βρώμικοι κάδοι τόσο εξωτερικά όσο και εσωτερικά. Χώρος γύρω από τους κάδους βρώμικος με υπολείμματα σκουπιδιών και απίστευτης βρωμιάς γύρω από τους κάδους και κάτω από αυτούς.
Κατηγορία
Καθαριότητα οδών - πεζοδρομίων
Διεύθυνση
Κωστή Παλαμά 20
Κατάσταση
Κλειστή
Προβολή
Δημόσια
Δημιουργήθηκε
1 Φεβ 2020, 5:08:53 μ.μ.
Ενημερώθηκε
12 Φεβ 2020, 10:03:48 π.μ.
Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας
Επόπτης
Διεύθυνση Καθαριότητας
(Επόπτης)
12 Φεβ 2020 - 10:03
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.
Κατάσταση αναφοράς:
Κλειστή
Επόπτης
Διεύθυνση Μικροέργων
(Επόπτης)
02 Φεβ 2020 - 12:30
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.
Κατάσταση αναφοράς:
Νέα
Επόπτης
Διεύθυνση Καθαριότητας
(Επόπτης)