Toggle navigation
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αρχή
Αναφορές
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ
Αρ. 4640: ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ
Επιβεβαίωση αναφοράς
Σύνολο επιβεβαιώσεων:
0
Παρακαλώ συνδεθείτε για να επιβεβαιώσετε
Περιγραφή
Δίπλα από τα σχολεία της οδού Κύπρου, υπάρχει πεζόδρομος που βγαίνει μέχρι τα έργα του ΜΕΤΡΟ (λαμαρίνες).
Πρέπει να αντικατασταθούν οι λαμπτήρες των φωτιστικών στοιχείων. Το βράδυ υπάρχει πλήρης συσκότιση.
Χρήστης
Kostas Thessalos
Κατηγορία
Ελλιπής φωτισμός
Διεύθυνση
ΚΥΠΡΟΥ - ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κατάσταση
Κλειστή
Προβολή
Δημόσια
Δημιουργήθηκε
28 Ιαν 2020, 12:38:46 μ.μ.
Ενημερώθηκε
10 Φεβ 2020, 1:22:40 μ.μ.
Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας
Επόπτης
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι
(Επόπτης)
10 Φεβ 2020 - 13:22
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.
Κατάσταση αναφοράς:
Κλειστή
Επόπτης
Διεύθυνση Μικροέργων
(Επόπτης)
29 Ιαν 2020 - 07:18
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.
Κατάσταση αναφοράς:
Νέα
Επόπτης
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι
(Επόπτης)