Επιβεβαίωση αναφοράς | Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0 |
Περιγραφή | υπάρχει καμμένη λάμπα στην γωνία Χρήστου Χαλκίδη 16 και Δρακοπούλου
|
Κατηγορία | Βλάβη σε δημόσιο φωτισμό |
Διεύθυνση | Χρήστου Χαλκίδη 16 |
Κατάσταση | Κλειστή |
Προβολή | Δημόσια |
Δημιουργήθηκε | 28 Μαρ 2023, 12:12:25 μ.μ. |
Ενημερώθηκε | 4 Απρ 2023, 12:34:39 μ.μ. |
---|
Επόπτης
Διεύθυνση Μικροέργων
(Επόπτης)