Επιβεβαίωση αναφοράς | Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1 |
Περιγραφή | Καλημέρα σας,
στο παρκάκι στην οδό Θαληστρίας με Τ. Οικονομίδη υπάρχουν εδώ και εβδομάδες σακούλες με φύλλα και χόρτα.
Μου κάνει εντύπωση ότι πάντα μετά από την συντήρηση του πάρκου ΠΑΝΤΑ μένουν οι σακούλες για εβδομάδες ή μήνες στην γωνία και δεν έχω καταλάβει για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό.
Ευχαριστώ |
Χρήστης | Στυλιανός Χατζημιχαηλίδης |
Κατηγορία | Δέντρα & θάμνοι |
Διεύθυνση | Θαληστρίας 1, Καλαμαριά 551 31, Ελλάδα |
Κατάσταση | Κλειστή |
Προβολή | Δημόσια |
Δημιουργήθηκε | 16 Ιουν 2018, 2:13:55 μ.μ. |
Ενημερώθηκε | 19 Ιουν 2018, 9:07:37 π.μ. |
---|
Επόπτης
Διεύθυνση Πρασίνου
(Επόπτης)