Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΣτην Πλαστήρα (με Σκρα γωνία), το ένα από τα δύο φανάρια δεν λειτουργεί.
Όνομα χρήστηM S Ανώνυμος
ΚατηγορίαΒλάβη σε φωτεινό σηματοδότη
ΔιεύθυνσηΝικολάου Πλαστήρα, 49, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε13 Φεβ 2018, 1:20:49 μ.μ.
Ενημερώθηκε7 Ιουν 2018, 1:24:15 μ.μ.
Σβησμένο φανάρι

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

George Georgiadis

George Georgiadis

(Διαχειριστής)
07 Ιουν 2018 - 13:24
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
George Georgiadis

George Georgiadis

(Διαχειριστής)
05 Ιουν 2018 - 11:08
Ξεκίνησε η διαδικασία επίλυσης της αναφοράς από τις υπηρεσίες του Δήμου.

Σε εξέλιξη
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
13 Φεβ 2018 - 14:26
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα