Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΛόγω των ισχυρών ανέμων που έπλεαν πριν λίγες ημέρες αποκολλήθηκε από την θέση της η πινακίδα σήμανσης οδού από την γωνία των οδών Ταξιαρχιών και Μουδανιών. Σας παρακαλώ για την επανατοποθέτηση της. Η πινακίδα σήμανσης βρίσκεται στο κατάστημα 300 shop.
Όνομα χρήστηΜιχαήλ Κοσόγλου
ΚατηγορίαΟδοσήμανση
ΔιεύθυνσηΜουδανιών, 47, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε13 Φεβ 2018, 12:28:16 μ.μ.
Ενημερώθηκε14 Φεβ 2018, 1:06:22 μ.μ.
Πεσμένη πινακίδα σήμανσης οδού

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
14 Φεβ 2018 - 13:06
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
13 Φεβ 2018 - 12:44
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα