Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΣτη Νεα Κρηνη διασταυρωση οδου Σμυρνης με Βρυουλων, δεν λειτουργει ο σηματοδοτης εδω και 3 μερες.
Όνομα χρήστηNικος Πηλόστομος
ΚατηγορίαΒλάβη σε φωτεινό σηματοδότη
ΔιεύθυνσηΣμύρνης, 39-41, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε13 Φεβ 2018, 10:40:32 π.μ.
Ενημερώθηκε15 Φεβ 2018, 9:52:38 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
15 Φεβ 2018 - 09:52
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
13 Φεβ 2018 - 11:27
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα