Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΘα ήθελα σας παρακαλώ να σας ζητήσω αν είναι εφικτό, να τοποθετηθεί ένας κάδος ανακύκλωσης χαρτιού στην γωνία των οδών Πασαλίδη και Μουδανίων, επί της δεύτερης. Εκεί κοντά δεν υπάρχει κάποιος κάδος και επίσης είναι ένα κεντρικό σημείο και ήδη υπάρχει μεταξύ άλλων και κάδος ανακύκλωσης ρούχων, οπότε θα βολέψει πολύ κόσμο, που ήδη έρχεται για την απόρριψη υφασμάτων και υποδημάτων.
Όνομα χρήστηM S Ανώνυμος
ΚατηγορίαΔοχεία προσωρινής αποθήκευσης απορριμάτων (Κάδοι)
ΔιεύθυνσηΜουδανιών, 17, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε12 Φεβ 2018, 12:38:14 μ.μ.
Ενημερώθηκε12 Φεβ 2018, 12:53:05 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
12 Φεβ 2018 - 12:53
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα