Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΜπροστά από την Μουδανίων 23 έγιναν κάποιες εργασίες, πιθανόν από εταιρία τηλεφωνίας, με αποτέλεσμα να σκάψουν ένα μεγάλο μέρος στου δρόμου και να το κλείσουν χωρίς άσφαλτο.
Όνομα χρήστηM S Ανώνυμος
ΚατηγορίαΑσφαλτικά
ΔιεύθυνσηΜουδανίων 23
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε12 Φεβ 2018, 12:26:53 μ.μ.
Ενημερώθηκε3 Μαΐ 2018, 12:38:03 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
03 Μαΐ 2018 - 12:38
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
12 Φεβ 2018 - 12:54
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα