Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΈχουν αφήσει πινακίδα σπασμένη στην μιαουλη δίπλα στη στάση πλάτανος που είχαν βάλει όταν έκαναν έργα στο δρόμο. Πλέον την έχουν στηρίξει στο δέντρο και δείχνει στους οδηγούς να πηγαίνουν ευθεία πάνω δηλαδή στο μονόδρομο την ανηφόρα της Μιαούλη. Παραλίγο να τρακάρουν σημερα
ΚατηγορίαΚυκλοφοριακά θέματα
ΔιεύθυνσηΚαραμαούνα, 54, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε12 Φεβ 2018, 1:02:30 π.μ.
Ενημερώθηκε13 Φεβ 2018, 7:07:20 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
13 Φεβ 2018 - 07:07
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
12 Φεβ 2018 - 06:50
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα