Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΣτην οδό μιαουλη με Πλαστήρα έχει χαλασμένο σηματοδότη εδώ και μήνες. Από την πλευρά της παραλίας στην διάβαση το κόκκινο και το πράσινο δεν ανάβει για τους πεζούς. Είναι σπασμένο και φωτιζει συνέχεια το πάνω φως δηλαδή το κόκκινο αν υπήρχαν εικόνες. Το δήλωσα στην αστυνομία και δεν έκαναν κάτι
ΚατηγορίαΒλάβη σε φωτεινό σηματοδότη
ΔιεύθυνσηΜιαούλη με Πλαστήρα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε12 Φεβ 2018, 12:57:02 π.μ.
Ενημερώθηκε7 Ιουν 2018, 1:24:36 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

George Georgiadis

George Georgiadis

(Διαχειριστής)
07 Ιουν 2018 - 13:24
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
08 Μαΐ 2018 - 10:26
Ξεκίνησε η διαδικασία επίλυσης της αναφοράς από τις υπηρεσίες του Δήμου.

Σε εξέλιξη
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
12 Φεβ 2018 - 06:50
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα