Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΟ φωτεινός σηματοδότης είναι εκτός λειτουργίας. Αναβοσβηνει πορτοκαλί.
ΚατηγορίαΒλάβη σε φωτεινό σηματοδότη
ΔιεύθυνσηΒρυούλων 46, Καλαμαριά 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε11 Φεβ 2018, 1:17:08 π.μ.
Ενημερώθηκε15 Φεβ 2018, 10:22:47 π.μ.
Βλάβη σε φωτεινό σηματοδότη.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
15 Φεβ 2018 - 10:22
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
12 Φεβ 2018 - 06:51
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα