Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΚΟΛΩΝΕΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ Κ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ
Όνομα χρήστηΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΟΥΡΟΥΖΗ
ΚατηγορίαΒλάβη σε δημόσιο φωτισμό
ΔιεύθυνσηΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ 2
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε7 Φεβ 2018, 10:34:39 μ.μ.
Ενημερώθηκε13 Φεβ 2018, 6:19:37 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση  Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι

(Υπάλληλος)
13 Φεβ 2018 - 06:19
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
08 Φεβ 2018 - 06:54
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα