Toggle navigation
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αρχή
Αναφορές
Σπασμένο παγκάκι
Αρ. 1187: Σπασμένο παγκάκι
Επιβεβαίωση αναφοράς
Σύνολο επιβεβαιώσεων:
1
Παρακαλώ συνδεθείτε για να επιβεβαιώσετε
Περιγραφή
Έτοιμο να γκρεμιστεί το παγκάκι απέναντι από την ταβέρνα Ωκεανίς
Κατηγορία
Σιδηρουργικές εργασίες
Διεύθυνση
Νικολάου Πλαστήρα, 17, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση
Κλειστή
Προβολή
Δημόσια
Δημιουργήθηκε
2 Φεβ 2018, 5:56:21 μ.μ.
Ενημερώθηκε
1 Μαρ 2018, 10:39:39 π.μ.
Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας
Επόπτης
Διεύθυνση Μικροέργων
(Επόπτης)
01 Μαρ 2018 - 10:39
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.
Κατάσταση αναφοράς:
Κλειστή
Επόπτης
Διεύθυνση Μικροέργων
(Επόπτης)
05 Φεβ 2018 - 06:52
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.
Κατάσταση αναφοράς:
Νέα
Επόπτης
Διεύθυνση Μικροέργων
(Επόπτης)