Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΣτην γωνία των οδών Πασαλίδη και Μάρμαρα, έξω από το καινούριο Super Market, Market In, εκτός από τους δύο χωροθετημένους κάδους, έναν πράσινο και έναν μπλε, πάνω στο πεζοδρομιο και πίσω τους, βρίσκονται επιπλέον τρεις μπλε κάδοι, οι οποίοι τοποθετήθηκαν την περίοδο ανακαίνισης του καταστήματος και έκτοτε δεν χρειάζονται όλοι αυτοί οι κάδοι. Κατά την γνώμη μου και επειδή μένω πολύ κοντά, δεν χρειάζονται πάνω από δύο μπλε κάδοι. Ας τοποθετηθούν κάπου αλλού, με μεγαλύτερη ανάγκη.
Όνομα χρήστηM S Ανώνυμος
ΚατηγορίαΔοχεία προσωρινής αποθήκευσης απορριμάτων (Κάδοι)
ΔιεύθυνσηΜαρμαρά, 27-29, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε31 Ιαν 2018, 1:00:49 μ.μ.
Ενημερώθηκε12 Φεβ 2018, 8:00:01 π.μ.
Αφαίρεση κάδων ανακύκλωσης

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Καθαριότητας

Διεύθυνση Καθαριότητας

(Υπάλληλος)
12 Φεβ 2018 - 08:00
Σας ενημερώνουμε ότι οι κάδοι παραμένουν στο συγκεκριμένο σημείο, λόγω ιδιαίτερου φόρτου.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
31 Ιαν 2018 - 13:44
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα