Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΠαρακαλώ αντικαταστήσετε την εικονιζόμενη καμμένη λάμπα αν είναι δυνατόν με μια φωτεινότερη. Είναι στην κορυφή του μονοπατιού για τη μαρίνα κατεβαίνοντας στο παρεκκλήσι της Αγίας Παρασκευής ,πλάι στο Ρεμετζο.
ΚατηγορίαΒλάβη σε δημόσιο φωτισμό
ΔιεύθυνσηΝικ. Πλαστήρα 37-41, Καλαμαριά 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε27 Ιαν 2018, 7:10:58 μ.μ.
Ενημερώθηκε13 Φεβ 2018, 12:58:51 μ.μ.
Μαύρα σκοτάδια στο μονοπάτι πλάι στο Ρεμετζο.
Μαύρα σκοτάδια στο μονοπάτι πλάι στο Ρεμετζο.
Μαύρα σκοτάδια στο μονοπάτι πλάι στο Ρεμετζο.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση  Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι

(Υπάλληλος)
13 Φεβ 2018 - 12:58
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
29 Ιαν 2018 - 07:02
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα