Επιβεβαίωση αναφοράς | Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0 |
Περιγραφή | Ο φωτισμός της οδού είναι ανύπαρκτος εδώ και μήνες. Καίνε μόνο μια- δυο λάμπες σε όλο της το μήκος. |
Χρήστης | Κοραλία Χαν |
Κατηγορία | Βλάβη σε δημόσιο φωτισμό |
Διεύθυνση | 3 Δημητρίου Καμπούρογλου, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα |
Κατάσταση | Κλειστή |
Προβολή | Δημόσια |
Δημιουργήθηκε | 18 Ιαν 2018, 11:08:08 μ.μ. |
Ενημερώθηκε | 23 Ιαν 2018, 7:56:32 π.μ. |
---|
Επόπτης
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι
(Επόπτης)