Αρ.ΤίτλοςΔημιουργήθηκεΕνημερώθηκε 
     
Σπασμένο / ξηλωμένο καλάθι απορριμάτων188Σπασμένο / ξηλωμένο καλάθι απορριμάτων103/01/2017 13:2519/01/2017 13:53
χωρις δημοσιο φωτισμο1155χωρις δημοσιο φωτισμο128/01/2018 14:0102/02/2018 06:20
Κολωνάκια στα πεζοδρόμια628Κολωνάκια στα πεζοδρόμια001/08/2017 23:1902/08/2017 06:57
ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΑΣΑΛΙΔΗ453ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΑΣΑΛΙΔΗ026/05/2017 14:1014/07/2017 09:46
Σπασμένο / ξηλωμένο καλάθι187Σπασμένο / ξηλωμένο καλάθι003/01/2017 13:1519/01/2017 13:55
ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΑΣΑΛΙΔΗ452ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΑΣΑΛΙΔΗ126/05/2017 14:0806/02/2018 14:10
Σκουπιδοτοπος καλαμαριας622Σκουπιδοτοπος καλαμαριας028/07/2017 08:0622/09/2017 11:31
Γλομπη από φωτιστικά θέλουν αντικατάσταση728Γλομπη από φωτιστικά θέλουν αντικατάσταση119/10/2017 22:2123/10/2017 09:21
Κλαδια απο κουρεμα δενδρου1199Κλαδια απο κουρεμα δενδρου112/02/2018 00:3415/02/2018 09:50
Χαλί,,,,, Μαύρο621Χαλί,,,,, Μαύρο027/07/2017 20:5315/09/2017 10:26
Σβηστή κολώνα στον πεζόδρομο743Σβηστή κολώνα στον πεζόδρομο127/10/2017 19:0406/11/2017 08:28
καδος ανακυκλωσιμων1157καδος ανακυκλωσιμων128/01/2018 14:3305/02/2018 09:05
Πέταμα σκουπιδιών ανακύκλωσης σε κανονικό απορριμματοφόρο μαζί με κανονικά σκουπίδια214Πέταμα σκουπιδιών ανακύκλωσης σε κανονικό απορριμματοφόρο μαζί με κανονικά σκουπίδια014/02/2017 23:2522/02/2017 00:30
Αίσχος 3+3=6 κάδων στην είσοδο του Πεζόδρομου Ι.Πασσαλιδη με Κομνηνών454Αίσχος 3+3=6 κάδων στην είσοδο του Πεζόδρομου Ι.Πασσαλιδη με Κομνηνών126/05/2017 17:4510/08/2017 11:36
Πλάκα πεζοδρομίου527Πλάκα πεζοδρομίου120/06/2017 17:4406/12/2017 13:52
Σβηστή κολώνα στον πεζόδρομο742Σβηστή κολώνα στον πεζόδρομο127/10/2017 19:0209/11/2017 13:38
εμπόδια διέλευσης816εμπόδια διέλευσης006/12/2017 10:4106/12/2017 11:47
εμπόδια διέλευσης829εμπόδια διέλευσης006/12/2017 20:5907/12/2017 07:13
παράνομη στάθμευση805παράνομη στάθμευση005/12/2017 13:0306/12/2017 11:47
Φωτισμός στα πάρκα Αμισού/Σουρμένων610Φωτισμός στα πάρκα Αμισού/Σουρμένων118/07/2017 23:1521/07/2017 14:12
Εμφανίζονται 181-200 από 513.