Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Καμμένη λάμπα617Καμμένη λάμπα025/07/2017 11:47
βουλωμενο φρεάτιο ομβρίων υδάτων618βουλωμενο φρεάτιο ομβρίων υδάτων026/07/2017 11:19
Εργασίες τοποθετησης πλακιδίων που δεν έχουν ολοκληρωθεί619Εργασίες τοποθετησης πλακιδίων που δεν έχουν ολοκληρωθεί026/07/2017 14:06
Πεζόδρομος - διέλευση πεζών620Πεζόδρομος - διέλευση πεζών704/02/2019 10:17
Χαλί,,,,, Μαύρο621Χαλί,,,,, Μαύρο015/09/2017 10:26
Σκουπιδοτοπος καλαμαριας622Σκουπιδοτοπος καλαμαριας022/09/2017 11:31
Πάνω Πανω στο Δρόμο623Πάνω Πανω στο Δρόμο208/10/2017 09:23
Κάδοι Απορριμάτων624Κάδοι Απορριμάτων 022/09/2017 11:36
Κολώνες625Κολώνες202/08/2017 06:26
Ανεκμετάλλευτος χώρος626Ανεκμετάλλευτος χώρος114/06/2018 13:40
Τοποθέτηση STOP627Τοποθέτηση STOP003/10/2017 11:51
Κολωνάκια στα πεζοδρόμια628Κολωνάκια στα πεζοδρόμια005/04/2018 10:07
σκουπίδια και ανακύκλωση629σκουπίδια και ανακύκλωση107/11/2017 11:34
ΜΕΓΑΛΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ630ΜΕΓΑΛΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ110/08/2017 12:35
ΚΙΝΔΥΝΟΣ!! Τεράστια τρύπα στη μέση του οδοστρώματος631ΚΙΝΔΥΝΟΣ!! Τεράστια τρύπα στη μέση του οδοστρώματος018/08/2017 13:01
Κομμένα κλαδιά632Κομμένα κλαδιά015/09/2017 10:24
Πεζοδρομιο634Πεζοδρομιο007/03/2018 07:25
Μεγάλη τρύπα635Μεγάλη τρύπα222/09/2017 12:49
Σηκωμένες πλάκες στο πεζοδρόμιο636Σηκωμένες πλάκες στο πεζοδρόμιο024/04/2018 11:21
Πέφτουν κομμάτια τσιμέντου637Πέφτουν κομμάτια τσιμέντου017/08/2017 09:36
Εμφανίζονται 241-260 από 3.297 αντικείμενα.