Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Επείγει καθαρισμός οικοπέδου και κούρεμα4887Επείγει καθαρισμός οικοπέδου και κούρεμα014/05/2020 12:31
Κάδος απορριμμάτων792Κάδος απορριμμάτων006/02/2018 11:32
Βλαβη σε φωτεινο σηματοδοτη1304Βλαβη σε φωτεινο σηματοδοτη029/03/2018 10:16
ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ1816ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ105/12/2018 09:33
ΣΚΟΤΑΔΙ2328ΣΚΟΤΑΔΙ022/01/2019 06:42
Απόρριψη μπαζών2584Απόρριψη μπαζών126/03/2019 17:03
Αποκομιδή ογκωδών3352Αποκομιδή ογκωδών006/08/2019 09:02
Καμμένοι λαμπτήρες και προσθήκη νέου4632Καμμένοι λαμπτήρες και προσθήκη νέου113/02/2020 13:22
Επικίνδυνη τρύπα στο πεζοδρόμιο στην είσοδο νηπιαγωγείου5912Επικίνδυνη τρύπα στο πεζοδρόμιο στην είσοδο νηπιαγωγείου026/02/2021 09:59
Καμένος καδος793Καμένος καδος018/12/2017 08:35
Ανοιχτό φρεάτιο από μετρητή της ΕΥΑΘ1305Ανοιχτό φρεάτιο από μετρητή της ΕΥΑΘ026/06/2018 14:06
Σπασμένος κάδος1817Σπασμένος κάδος007/12/2018 08:56
Αντικατάσταση/ συντήρηση δαπέδου πάρκου στην Πασαλίδη με Παρασκευοπουλου2073Αντικατάσταση/ συντήρηση δαπέδου πάρκου στην Πασαλίδη με Παρασκευοπουλου424/01/2019 13:37
Αποκατάσταση φωτισμού2329Αποκατάσταση φωτισμού115/01/2019 13:22
Δέντρα και θαμνοι- πεζοδρόμιο3097Δέντρα και θαμνοι- πεζοδρόμιο229/07/2019 13:02
Αντικάτασταση πλακιδίων πεζοδρομίου3609Αντικάτασταση πλακιδίων πεζοδρομίου020/09/2019 10:50
Αλλαγή ωρας4121Αλλαγή ωρας019/11/2019 13:44
Μάζεμα κλαδιών5657Μάζεμα κλαδιών106/11/2020 07:24
Φωτισμός794Φωτισμός122/01/2018 06:38
Βλάβη σε δημοτικό φωτισμό1306Βλάβη σε δημοτικό φωτισμό028/03/2018 11:08
Εμφανίζονται 181-200 από 3.143 αντικείμενα.