Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΣΗ5406ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΣΗ029/06/2020 07:56
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο1055Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο011/07/2018 08:04
τρύπα σε καπάκι πεζοδρομίου1311τρύπα σε καπάκι πεζοδρομίου010/08/2018 13:40
Δυο αυτοκίνητα2079Δυο αυτοκίνητα029/11/2018 11:13
Σπασμένο πεζοδρομιο2591Σπασμένο πεζοδρομιο021/03/2019 08:24
Απομάκρυνση κομμενων κλαδιών2847Απομάκρυνση κομμενων κλαδιών031/05/2019 07:50
Έλλειψη σαπουνιού στα σχολεία της Καλαμαριάς4639Έλλειψη σαπουνιού στα σχολεία της Καλαμαριάς 028/01/2020 07:23
Αποκατάσταση στέγαστρου στάσης5407Αποκατάσταση στέγαστρου στάσης029/06/2020 07:57
Τεράστια λακκούβα επί της οδού Πόντου544Τεράστια λακκούβα επί της οδού Πόντου022/09/2017 12:49
Εγκαταλελειμμένο μηχανάκι1056Εγκαταλελειμμένο μηχανάκι023/02/2018 08:30
Χάλια κάδος ανακύκλωσης1312Χάλια κάδος ανακύκλωσης012/07/2018 09:23
Κούρεμα πάρκου2592Κούρεμα πάρκου021/03/2019 10:50
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ4640ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ010/02/2020 13:22
Καθαρισμός οικοπέδου5408Καθαρισμός οικοπέδου 016/09/2020 11:44
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο1057Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο012/07/2018 08:36
Βλάβη σε φανάρι1313Βλάβη σε φανάρι025/04/2018 06:52
Παρεμπόδιση πεζών2593Παρεμπόδιση πεζών021/03/2019 12:58
καταπάτιση ορίων τραπεζοκαθισμάτων2849καταπάτιση ορίων τραπεζοκαθισμάτων 015/05/2019 08:39
Σκουπίδια παρατημένα αυτοκίνητα4641Σκουπίδια παρατημένα αυτοκίνητα006/02/2020 08:55
Αποκατάσταση ξύλινου δαπέδου5409Αποκατάσταση ξύλινου δαπέδου030/06/2020 07:14
Εμφανίζονται 221-240 από 2.778 αντικείμενα.