Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Αντικατάσταση φωτισμού1484Αντικατάσταση φωτισμού006/06/2018 06:28
Αντικατάσταση φωτισμού1486Αντικατάσταση φωτισμού 025/05/2018 11:39
Αντικατάσταση/ συντήρηση δαπέδου πάρκου στην Πασαλίδη με Παρασκευοπουλου2073Αντικατάσταση/ συντήρηση δαπέδου πάρκου στην Πασαλίδη με Παρασκευοπουλου424/01/2019 13:37
Αντικείμενα565Αντικείμενα027/07/2017 10:31
Αντικείμενα207Αντικείμενα003/02/2017 07:45
Αντικείμενα πεταμένα στο πεζοδρόμιο2653Αντικείμενα πεταμένα στο πεζοδρόμιο008/04/2019 09:03
Αντικείμενα στο πεζοδρόμιο2954Αντικείμενα στο πεζοδρόμιο025/05/2019 13:05
Αντιμετώπιση υψηλού κινδύνου3316Αντιμετώπιση υψηλού κινδύνου006/08/2019 09:07
Ανύπαρκτα δέντρα...3411Ανύπαρκτα δέντρα...213/08/2019 14:08
Ανύπαρκτες ράμπες616Ανύπαρκτες ράμπες029/03/2018 11:08
Ανύπαρκτη καθαριότητα (!)4038Ανύπαρκτη καθαριότητα (!)108/11/2019 07:58
Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο603Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο225/06/2020 13:04
Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο1408Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο230/11/2018 10:24
Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο5524Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο003/11/2020 12:10
Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο1730Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο304/02/2019 13:28
Ανύπαρκτος δημόσιος φωτισμός5609Ανύπαρκτος δημόσιος φωτισμός314/01/2021 00:18
Ανύπαρκτος ηλεκτροφωτισμός5529Ανύπαρκτος ηλεκτροφωτισμός008/09/2020 07:28
Ανύπαρκτος Καθαρισμός777Ανύπαρκτος Καθαρισμός029/11/2017 12:07
Ανύπαρκτος καθαρισμός790Ανύπαρκτος καθαρισμός029/11/2017 12:07
Ανύπαρκτος φωτισμός932Ανύπαρκτος φωτισμός124/01/2018 06:31
Εμφανίζονται 181-200 από 3.062 αντικείμενα.